Bal karnawałowy

14 stycznia w klasach I-II odbył się bal karnawałowy. Ze względu na obostrzenia każda klasa świętowała w swojej sali lekcyjnej, jednak nie przeszkodziło to w cudownej zabawie.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, piratów, policjantów, żołnierzy, superbohaterów i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić.

Znane wszystkim muzyczne hity porywały dzieci do tańca. Pojawiły się także zabawy integracyjne i konkursy. Cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Muzyka zachęcała do tańca, a uśmiech na twarzy towarzyszył dzieciom przez cały dzień. Kolejny bal karnawałowy już za rok.