Recytowali dla Niepodległej

Obchody Jubileuszu 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości uświetniły w naszej szkole występy młodych recytatorów, którzy 5 listopada wzięli udział w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej. Na scenie wystąpiło 21 uczniów z klas 4 – 8, którzy zaprezentowali wiersze poświęcone ojczyźnie, czyli trudny i bardzo angażujący emocjonalnie repertuar. Tym bardziej warto podkreślić, że uczestnicy byli doskonale przygotowani, a rywalizacja bardzo wyrównana. Niewątpliwie wszystkim recytatorom należą się słowa uznania, natomiast nagrody za najpiękniejszą interpretację głosową otrzymali uczniowie: Olga Nowak z klasy 5 bI miejsce, Nikolas Wajchert z klasy 5 bII miejsce, Zuzanna Gruszczyńska z klasy 5 aIII miejsce, Nikola Frydryszak z klasy 8 b oraz Martyn Gendera z klasy 4 bwyróżnienia.