„Święta tuż, tuż…”

22.11.2019 r.  w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „Święta tuż, tuż…” Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas I-III. Uczestnicy zaprezentowali ciekawe i wesołe wiersze na temat Świętego Mikołaja oraz Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie wykazali się świetną znajomością tekstów oraz wysokimi umiejętnościami recytatorskimi. Poziom wystąpień był wysoki, dlatego komisja w składzie: p. Maria Pazoła, p. Zofia Wojciechowska, p. Marta Stefaniak oraz p. Marta Stężycka nie miała łatwego zadania. Ostatecznie wyłoniono następujących laureatów, którzy zakwalifikowali się do etapu gminnego: Natalia Danielczyk, Kacper Jędryczka oraz Tymon Gendera.

Dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.