Śniadanie daje moc

8 listopada klasy I-III wzięły udział w Programie Profilaktycznym: ŚNIADANIE DAJE MOC

W tym dniu dla uczniów wychowawcy przygotowali szereg „zdrowych i smacznych” niespodzianek: dzieci poznawały polskie i egzotyczne owoce i warzywa, uczyły się przygotowywać smaczne i zdrowe śniadanie i wspólnie je jadły. Uczniowie rozwiązywali różne zadania, zagadki i poznawali witaminy jakie zawierają warzywa i owoce.

Poznali także wyniki i laureatów Konkursu Plastycznego pt. „W Królestwie Warzyw i Owoców”, w którym nagrody ufundowała Rada Rodziców. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ na konkurs wpłynęło bardzo dużo ciekawych prac. Ocenie podlegała zgodność z tematem, pomysłowość, estetyka oraz samodzielność wykonanych prac.
Ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców:

I miejsce
Julia Mogilnicka kl.1A
Ryszard Furmanek kl.2C
Lena Skorupka kl.3B

II miejsce
Liwia Poświatowska kl.2A
Daryna Huslavska kl.2A
Maciej Wieczorek kl.2B

III miejsce
Antoni Kołacki kl.3B
Julia Gunia kl.3A
Wiktoria Sikora kl.1A

wyróżnienia
Mateusz Zagata kl.3C
Marianna Zawieja kl.1C
Wiktor Adamczak kl.3C
Lena Borowczyk kl.2A