Rozpoczynamy rok szkolny w świetlicy

W naszej świetlicy znów gwar i zabawa. Wakacje dobiegły końca. Z każdym dniem jest nas coraz więcej, dlatego udało nam się skompletować dwie grupy świetliczaków. Uczniowie integrują się ze sobą poprzez wspólną zabawę i naukę. To tu, po lekcjach lub przed lekcjami, dzieci spędzają czas wraz z kolegami i koleżankami z różnych klas.

W pierwszych dniach wspominaliśmy wakacje i stworzyliśmy własny regulamin, pod którym „podpisały się” dzieci uczęszczające do świetlicy. Szczególną uwagę zwróciliśmy na zachowanie bezpieczeństwa zarówno w szkole jak i w drodze do niej, w świetlicy i na boisku. Dzięki temu zabawa, praca, nauka jak i odpoczynek w świetlicy będzie mógł przebiegać w miłej, a przede wszystkim bezpiecznej atmosferze.