Projekt „Moja wiedza – moja przyszłość”

Zajęcia podsumowujące tegoroczny projekt Moja wiedza – moja przyszłość” odbył się w fantastycznej atmosferze. Grupa dziewcząt z klasy 5c oraz 3b uczestnicząca w zajęciach z języka angielskiego przygotowała przedstawienie oraz warsztaty językowe dla uczniów klasy 3b. Uczniowie poznali tajniki legend irlandzkich. Tym razem wybrali się z wizytą do króla Lira.
„Dzieci króla Lira” to wspaniała propozycja dla młodego widza.
Irlandzkie mity, które dzieci przyswoiły od września okazały się doskonałym powodem do pogłębienia wiedzy i rewelacyjnym pomysłem, aby pochwalić się swoim talentem aktorskim. Podczas mile spędzonego czasu narodziło się wiele planów i pomysłów, którymi będziemy się kierować planując kolejne zajęcia projektowe. Przedstawienie miało również na celu podziękowanie sobie za zaangażowanie we wspólną pracę i naukę.