Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

15 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej w Piaskach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w 100. Rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Zaproszenie przyjęło aż sześć zespołów z naszego powiatu. Do rozgrywek przystąpiły dziewczęta ze szkół w Pudliszkach, Bodzewie, Krobi, Pogorzeli, Piaskach i SP 3 Gostyń.

Zespół naszej szkoły zwyciężył w całym turnieju wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z SP w Krobi, natomiast trzecie miejsce wywalczyli gospodarze z SP w Piaskach.

Dodatkowo najlepszą zawodniczką turnieju został Aleksandra Hajduk.

W zespole grały: Aleksandra Hajduk, Aleksandra Michalak, Julia Kopaszewska, Laura Kołak, Maria Gubańska, Olga Dubaniewicz, Weronika Chryc, Barbara Michalak, Wiktoria Przybył, Zuzanna Rogala i Sandra Bzdęga.