Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

7 marca 2019 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
W turnieju wystąpiły cztery zespoły, które awansowały z eliminacji: SP w Piaskach, SP w Bodzewie, SP nr 1 Gostyń oraz SP nr 3 Gostyń.

Mecze pokazały, że poziom umiejętności był bardzo wyrównany, dwukrotnie o zwycięstwie decydował tie-break.

Reprezentacja nasze szkoły zajęła II miejsce przegrywając w tie-breaku z SP w Piaskach, III miejsce wywalczyły zawodniczki z SP 1 Gostyń, IV miejsce zajęły dziewczęta z SP w Bodzewie.

W zespole grały: Aleksandra Hajduk, Aleksandra Michalak, Julia Kopaszewska, Laura Kołak, Maria Gubańska, Olga Dubaniewicz, Weronika Chryc, Barbara Michalak, Wiktoria Przybył, Zuzanna Rogala i Sandra Bzdenga.