Leśny survival piątoklasistów

15 czerwca był dniem, który uczniowie klas 5 a i 5 c spędzili w niebanalny sposób, udając się na wycieczkę do Brzedni, gdzie uczestniczyli w zajęciach szkoły przetrwania. Swoją niezwykłą przygodę rozpoczęli od biegania, skakania, wspinania się i czołgania, czyli pokonywania terenowego toru przeszkód wymagającego nie tylko sprawności fizycznej, ale także mocy i wytrzymałości. Następnie, jak przystało na prawdziwych twardzieli, nasi piątoklasiści musieli nauczyć się strzelać z łuku oraz rzucać toporkiem do celu.
Po tym niewątpliwie survivalowym teście nadszedł czas na kolejne niezapomniane wrażenia – ekstremalną przejażdżkę wojskowym samochodem ciężarowym po wyboistych leśnych traktach. Na szczęście nieco później intensywne emocje i zmęczenie znakomicie ukoił wyjątkowo przyjemny rejs motorówką po pobliskim jeziorze. Całodniowy pobyt, któremu towarzyszyły niesamowite przeżycia oraz wyśmienite humory, zakończyło ognisko z kiełbaskami, a przy nim gry i zabawy integracyjne. Dzieci z radością celebrowały wspólne chwile relaksu i świetnej zabawy.