Nasi uczniowie triumfowali w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju BRD!

26 kwietnia 2024 r. odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, podczas których uczniowie naszej szkoły nie tylko imponowali swoimi umiejętnościami za kierownicą rowerów, ale także zachwycili wiedzą na temat bezpieczeństwa drogowego i zostali zwycięzcami w obu kategoriach wiekowych.

W klasyfikacji drużynowej:

– w kategorii wiekowej od 10 do 12 lat pierwsze miejsce zdobyli uczniowie: Amelia Dudziak, Maja Mader i Wojciech Orzechowski z klasy 5 b oraz Szymon Glapka z klasy 5 a.

– w kategorii szkół podstawowych powyżej 12 roku życia pierwsze miejsce zdobyli: Hubert Gałat z klasy 7 a, Kacper Jędryczka z klasy 6 c oraz Jędrzej Osiewicz z klasy 7 c.

W klasyfikacji indywidualnej również odnieśliśmy imponujące sukcesy:

w kategorii wiekowej od 10 do 12 lat: I miejsce zdobył Wojciech Orzechowski, demonstrując niezrównaną wiedzę i umiejętności jazdy na rowerze.

Natomiast w grupie wiekowej powyżej 12 roku życia, Hubert Gałat zajął zaszczytne drugie miejsce, a Kacper Jędryczka uplasował się na trzeciej pozycji.

Dodatkową nagrodą dla zwycięzców z naszej szkoły był udział w realizacji spotu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym w celu promocji projektu w mediach: Internecie, prasie oraz telewizji. Realizatorem spotu jest Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu oraz redakcja halogostyn.pl.

Obie zwycięskie drużyny będą reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, co stanowi nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także dowód na wyjątkowy potencjał naszych uczniów.

Uczestników do konkursu przygotowała pani Beata Kasprzak.