Banko-Mat

W środę 4 grudnia odbył się finał Szkolnego Konkursu Matematycznego Banko-Mat. Uczniowie dzielnie zmagali się z trudnymi zadaniami i ostatecznie po dogrywce w kategorii klas 2 i 3 zdobywcą I miejsca został Miłosz Wabiński z klasy 3 b, II miejsce zajął Kacper Jędryczka z klasy 2 c, a na III miejscu znalazła się Maja Krzyżostaniak z klasy 3 a.
W grupie uczniów z klas 5 i 6 najlepsza okazała się Antonina Frost z klasy 5 c i zdobyła I miejsce, tuż za nią na II miejscu znalazł się Tymoteusz Błaszczyk z klasy 6 b, a III miejsce zajęła Malwina Stachowiak z klasy 5 b.
Nagrody ufundowane przez Alior Bank wręczyła p. Hanna Duda.
Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorkami konkursu były panie: Renata Łuczak, Agnieszka Walczak-Kobus, Joanna Wróblewska.